top of page

SİPARİŞ FATURA KARGO

Sipariş ve Fatura

Ürünlerinizi seçtikten sonra sepet sayfanızdan kontrol etmeniz gerekmektedir. Onayladığınız sepet için ödemeye geç butonuna basınız. Gönderim bilgileri kısmına adres bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde giriniz.  Teslimat yöntemini kısmında standart kargoyu seçiniz. Ödeme kısmında ödeme sağlayıcısı olarak iyzico altyapısı garantisi sunulur. Eğer fatura bilgileriniz teslimat bilgilerinizden farklı ise buradaki kutucuktan değiştirebilirsiniz. (Faturanız siparişiniz ile birlikte yollanacaktır.) Siparişinizi gözden geçirme kısmında, girilen tüm bilgileri gözden geçirmeniz istenmektedir. Buradan sonra iyzico aracılığı ile güvenlikli ödeme sayfanıza yönlendirileceksiniz.

 

Ödeme Onayı

Kredi kartı ödemenizin onaylanması durumunda ''Alışverişiniz için teşekkür ederiz'' başlıklı bir mail alırsınız.

Bu mailde sipariş onayınız ve ürün bilgileriniz yer alır. Ödemenizin hata vermesi veya bu maili almamanız siparişinizin oluşmaması anlamında gelmektedir. Herhangi bir sorunda info@nutartonline.com adresinden e-mail paylaşımı ile iletişime geçmeniz halinde size yardımcı olmaya hazırız.

Kargo Takip

Siparişinizin kargoya verilmesi durumunda ''Siparişiniz yola çıktı'' başlıklı bir mail alırsınız.

Bu mailde sipariş bilgileriniz ve kargo takip numaranız yer alır.

Üyelik

Sipariş, ödeme ve kargo takibi ile ilgili işlemlerin hiçbiri için siteye üye olmanız gerekmez.

Siteye üyelik oluşturmanız durumunda siparişlerinizi, ödeme yöntemlerinizi ve kargo durumlarını rahatlıkla kontrol edebileceğiniz bir panele sahip olursunuz. Bu panelde önceki siparişlerinizi, adreslerinizi ve takip kodlarını görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca sonraki siparişlerinizi kolaylaştıran adres bilgilerinizi ve ödeme bilgilerinizi otomatik doldurabilmeniz için üyelik oluşturmanız tavsiye edilir.

bottom of page