top of page

HAKKIMIZDA

Aysan

1800’lü yıllardan beri fındık sektörünün içinde bulunan Aydın ailesi, çalışmalarını 1984 yılında Aysan limited şirketinin çatısı altında toplamıştır. Aysan, kurulduğu yıldan beri Türkiye ekonomisine katkıda bulunmayı, istihdam sağlamayı, çevresine sürdürülebilir tarım ve doğa bilinci oluşturmaya yönelik oluşumların yanında olmayı misyon edinmiştir.

   Aysan fındık, yılların verdiği tecrübe ile tesislerinde işlenen fındıkların kalitesine ve lezzetine azami dikkat gösterir. Üretim bilinci, sağladığı hizmeti ve kaliteli ürünleri ile yalnız Türkiye’de değil, yurtdışında da tercih edilen bir firma olup ihracat kapasitesini de yıldan yıla arttırmıştır.

 

 

Nutart

   Nutart, Aysan fındık dış ticaret limited şirketinin perakende markasıdır. Tesislerinde işlenen leziz fındıklarla Nutart markası altında sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ön planda tutularak yenilikçi ve birbirinden farklı lezzetler üretilir. Kakaolu veya sade fındık kremaları, paketlenmiş kavrulmuş, kabuklu, kabuksuz, tuzlu, tatlı, baharatlandırılmış fındık imalatını gerçekleştirir. Ürünlerinde trans yağ, koruyucu, renklendirici, aroma verici veya kıvam arttırıcı türevi madde içermez. Sağlıklı ve besleyici içeriğiyle hem büyüklere hem küçüklere hitap eder.

 

Siparişiniz nasıl hazırlanıyor?

   Siparişiniz bize ulaştığı anda günlük dolum yapılan taze ürünlerimiz sizin için paketleniyor, korunaklı kutularına özenle yerleştiriliyor. Hızlıca kargolanan ürünlerimiz en yakın zamanda sizlere ulaşmak için yola çıkıyor. Tazeliği yitirilmeden elinizde olan ürünlerimiz tüketiminize hazır oluyor. Nutart’ı gerek atıştırmalık olarak, gerek kahvaltılarda, gerekse tariflerinde yepyeni bir lezzet deneyimi için deneyenler vazgeçemiyor.

bottom of page