top of page

İADE POLİTİKASI

Aldığım ürünü/ürünleri hangi durumlarda iade edebilirim?

Açılmamış ürün:

Ürünü kullanmaktan vazgeçtiyseniz veya ürünün yanlış geldiğini düşünüyorsanız ambalajını bozmadan, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren otuz (30) gün içinde teslim aldığınız şekilde (faturası vb.) iade edebilirsiniz. Lütfen iade etmeden önce info@nutartonline adresine e-mail yoluyla bilgi veriniz. 

 

Açılmış ürün:

Ürünlerimizi beğenmediğiniz veya kusurlu olduğunu düşünüyorsanız lütfen info@nutartonline.com adresine e-mail yoluyla bilgi veriniz. İade olanağının kötüye kullanımı tespit edilmeyen ürünlerinizi açmış olsanız da incelememiz için bize yollamanız durumunda iade gerçekleştirmeye hazırız.

Hasarlı ürün:

Tarafımızdan ürünler korunaklı ambalajında kontrol edilerek ve kırılmamaları için balonlu naylona sarılmış şekilde yollanır. Bu sistem anlaşmalı kargo firmamız tarafından onaylı ve garanti altındadır. Hatalı Kargo taşımasından kaynaklanan kırılma ve hasarlarda kargo yetkilisine tutanak tutturulup siz ve kargo elemanı tarafından imzalanmalıdır. Bu ve bunun gibi durumda lütfen info@nutartonline adresine e-mail yoluyla bilgi veriniz. İade olanağının kötüye kullanımı tespit edilmeyen ürünleriniz için iade gerçekleştirmeye hazırız.

Nasıl iade oluşturabilirim?

Yurtiçi kargo karşı ödemeli olacak şekilde 5001626 anlaşma kodunu ileterek iade oluşturabilirsiniz. İade paketiniz ulaştıktan sonra tarafımızca kontrol edilir ve onaylandıktan sonra 3 iş günü içerisinde geri ödemeniz gerçekleşir.

Siparişimden vazgeçtim iptal edebilir miyim?

İptal isteklerinizi siparişiniz kargolanmadan önce info@nutartonline.com adresine e-mail yoluyla bildiriniz. 

 

bottom of page