top of page

GÜVENLİK VE GİZLİLİK POLİTİKASI

Nutart, site ziyaretçilerine daha güvenli bir alışveriş ortamı yaratmak amacıyla, aşağıda belirtilen güvenlik ve gizlilik kurallarına uymayı taahhüt eder:

Nutartonline.com gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle görüntülenmemektedir, iyzico ve bankanız güvencesindedir.

Kredi kartı işlem sayfasında kart bilgileri doğrudan banka sistemlerine iletir ve işlem sonucunu müşteriye bildirilir. 

Online satış işlemi kapsamında kullanılan kredi kart bilgilerine site personeli de dahil olmak üzere hiçbir üçüncü şahsın erişimi mümkün değildir

Kullanıcıların sipariş esnasında giriş yaptığı bilgilerin tümü güvenli elektronik sistemlerde, güvenlik standartlarına uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi site personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

Nutart, site kullanıcılardan derlediği bu kişisel bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Nutartonline.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki, genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yükseltmek amacıyla analiz ederek yorumlama hakkını saklı tutar.

Kullanıcılar istedikleri ve onay verdikleri takdirde, bu bilgiler Nutart tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

bottom of page