top of page

Fındık neden Nutart’tan alınmalı?


Nutartonline.com'u fındık satın alabileceğiniz herhangi bir yerden farklı kılan nedir? Fındığın en taze hali vurgusunu yaparken ne demek istiyoruz? Yani fındık neden Nutart’tan alınmalı? Hadi gelin beraber Nutart'ın bu kadar yüksek müşteri memnuniyetini nasıl sağladığını inceleyelim.


Nutart, Aysan Dış. Tic. Ltd. Şti.'nin perakende ürünler markasıdır.

Peki bu ne demek?


  1. Fiyat: Yani Nutart bir fındık fabrikasının markasıdır. Stokçu veya komisyoncu değildir. Bu yüzden fiyatları taze fındık ile yapılmış ürünler için olabilecek en uygun fiyattır.

  2. Tazelik: Bir fındık fabrikasında fındık beklemez, sürekli olarak satış sirkülasyonu halindedir. Ürünlerinin hammaddesinin (fındık) üreticisi de kendisi olduğu için Nutart ürünleri hiçbir zaman bayat malzemeden yapılamaz.

  3. Satış: Nutart ürünleri yalnızca online satıştadır. Satın aldığınız ürünler depoda veya rafta beklemiş ürünler değildir. Paketlendikleri gibi kargolanır ve çok hızlı bir şekilde elinize ulaştırılır.

  4. Tecrübe: Nesillerdir fındık sektörünün içinde olan Aysan Fındık, yıllarca tecübesine tecrübe katmıştır ve güzel ülkemizin kıymetlisi fındık ile ilgili engin bilgiye sahiptir. Kendine ait kavurma ve paketleme tekniği ile fındık lezzetini öne çıkarmaktadır.

  5. İçerik: Malzemelerinin tazeliği sayesinde aroma verici, koruyucu veya renklendirici katkı maddelerinden hiçbirine ihtiyaç duymaz ve ürünlerinde içermez.

  6. Garanti: Ürünlerimiz iade garantisi altındadır. Tüm paketler kontrol edilerek ve özenle korunarak kargolanır. Yine de ürünler veya kargolama ile ilgili bir kusur olması durumunda açılmış ürünleri bile iade olarak kabul etmektedir.


Müşterilerine sağladığı bu avantajlarla yüreklerde yer edinen Nutart sevgiyle günden güne büyümektedir. Sıraladığımız bu özelliklerden en önemlisi sizin için nedir? Fikirlerinizi bizimle paylaşmak isterseniz sizin için buradayız. 😊Comments


bottom of page